مته گردبر و مته ته کونیک دریل مگنت

مته سرا ارائه دهنده طیف وسیعی از مته‌های گردبر HSS، سر الماسه (TCT) و مته ته کونیک دریل مگنت است که از مواد عالی تحت استانداردهای کشور آلمان تولید شده است.

مته گردبرهای HSS، سر الماسه (TCT) و مته ته کونیک اف ای پاورتولز و گرولن آلمان تولید شده با دقت بالا، یکی از تولیدکنندگان مته گردبر دریل مگنت پیشرو در سراسر جهان هستند و استانداردهای جدیدی را با محصولات با کیفیت بالا تعیین می‌کند. چه در صنعت خودرو، صنعت هوافضا، مهندسی مکانیک یا سوله‌سازی‌ها و دیگر صنایع کوچک و بزرگ، کیفیت ثابت این مته گردبرها از اهمیت تعیین کننده‌ای برخوردار است.

مته گردبر دریل مگنت HSS

مته های گردبر معمولی یا همان HSS از فولاد مخصوص HSS-EX و پودر استیل ASP ساخته شده‌اند که دلیل سخت کاری بدنه و منطقه‌ای قابلیت تیز شدن دارند. در صنعت از این نوع مته برای سوراخ کاری سطوحی از جنس فولاد آلیاژی و غیرآلیاژی، فولاد ریخته گری، چدن، آهن تفجوش، چدن چکش خوار، فلزات غیر آهنی مانند مس، برنج، آلومینیوم، منگنز و پلاستیک های سخت طراحی شده است. کلینیک ابزار توصیه می‌کند به منظور جلوگیری از شکستگی زودهنگام مته‌ها، در طول زمان سوراخ‌کاری از محلول روان کننده یا همان آب‌صابون استفاده کنید.
سایت فروشگاهی مته‌سرا به عنوان اولین بانک تخصصی مته با کنار هم قرار دادن بهترین و با کیفیت‌ترین برندهای معتبر جهانی مانند اف ای پاورتولز آلمان، گرولن، مگابور و کارناش، خریدی آسان و مطمئن را برای شما فراهم آورده است. مته‌های معمولی HSS با عمق سوراخ‌کاری ۱۲ تا 65 میلی‌متر و طول‌ 3 , 5 سانتی‌‌متر از طریق لینک زیر در دسترس است.

خرید مته گردبر HSS
خرید مته گردبر TCT

مته گردبر دریل مگنت سر الماسه (TCT)

مته گردبر سر الماسه یا همان مته گردبر TCT برای سوراخ‌کاری‌های پشت سر هم مناسب است. از این مته برای سوراخ‌کاری ورق‌های نازک، ضخیم، سخت و استیل استفاده می‌شود. کارایی بالا و مقاومت زیاد این مته‌ها باعث بالا رفتن قیمت آن‌ها نسبت به دیگر مته‌های گردبر شده است که در برابر کیفیت بالای این محصول مقرون به صرفه خواهدبود.

سایت فروشگاهی مته‌سرا به عنوان اولین بانک تخصصی مته با کنار هم قرار دادن بهترین و با کیفیت‌ترین برندهای معنبر جهانی مانند اف ای پاورتولز آلمان، گرولن، مگابور و کارناش، خریدی آسان و مطمئن را برای شما فراهم آورده است. مته‌های سرالماسه TCT، با عمق سوراخ‌کاری ۱۲ تا ۱۰۰ میلی‌متر و طول‌ ۳٫۵، ۵، ۷٫۵ و ۱۰ سانتی‌‌متر از طریق لینک زیر در دسترس است.