لوازم جانبی دریل مگنت

بهترین لوازم جانبی دریل مگنت

اسپری روان کننده مته گردبر

بهترین مرکز خرید لوازم جانبی دریل مگنت

امروزه بسیاری از مراکز عرضه و توزیع دریل مگنتی، همراه با این محصول، لوازم جانبی متعددی را نیز به کاربران عرضه می‌نمایند که علیرغم افزایش قیمت نهایی دریل، بسیاری از این لوازم از کیفیت لازم برخوردار نمی‌باشند. در همین راستا، پیشنهاد می‌شود جهت دسترسی به بهترین آن‌ها، با متخصصین مجموعه کلینیک ابزار تماس حاصل نمایید. همچنین جهت درک هر چه بهتر کارکرد دریل و انواع لوازم جانبی آن، تا انتهای مطلب ما را همراهی بفرمایید.

کارکرد دریل مگنت

دریل مگنت، یک دستگاه سوراخکاری مغناطیسی قابل حمل است که دارای پایه مغناطیسی قوی بوده و می‌تواند به سطح فولاد یا سایر مواد مغناطیسی (فلز آهنی) به صورت افقی، عمودی یا وارونه بچسبد. در صورت استفاده از ابزارهای برش مناسب، مانند مته گردبرها، مته‌های هسته‌ای، مته‌های چرخشی، کانتر سینک‌ها و … یک دستگاه سراخکاری مغناطیسی می‌تواند سوراخکاری، رزوه‌های ضربه‌ای، کانترسینک و ریمینگ اعمال کند.

انواع لوازم جانبی دریل مگنت

در ادامه به برخی از مهمترین لوازم جانبی دریل‌های مگنتی اشاره می‌شود:

  • سوئیچ تنظیم میزان سرعت چرخش مته گردبر
  • سوئیچ مربوط به فعالسازی و غیرفعالسازی حالت چکشی
  • کلید قفل که مهمترین کاربرد آن مربوط به روشن نگه داشتن دریل می‌باشد.
  • سوئیچ مختص تعویض جهت چرخش
  • اهرم نگهدارنده
  • سه نظام
  • پین مته گردبر که مهمترین کاربرد آن مربوط به تنظیم کردن نحوه پیمایش مته گردبر در سطح موردنظر می‌باشد.

علاوه بر موارد گفته شده، دسته جانبی نیز یکی از مهمترین ابزارهای جانبی به شمار می‌رود. لازم به ذکر است که استفاده از یک دسته جانبی به هنگام دریل کاری ممکن است در نگاه اول خیلی مهم به نظر نیاید. با این حال، اهمیت این ابزار جانبی در مواقعی که در بلندمدت مشغول دریل‌کاری می‌باشید، نمود بیشتری می‌یابد.

لازم به ذکر است که مهمترین کاربرد دسته جانبی، مربوط به کنترل دریل به هنگام سوراخکاری می‌باشد. جنس این دسته‌ها نیز به طور معمول از لاستیک و پلاستیک بوده که بهترین نوع آن از جنس لاستیک می‌باشد، چرا که دسته‌های لاستیکی مانع از عرق کردن دست شده و بدین ترتیب به دفع لرزش دریل مغناطیسی منجر می‌شوند.

مرکز عرضه و توزیع بهترین لوازم جانبی دریل مگنت

در پایان پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز به هر گونه خرید لوازم جانبی دریل مگنت و خرید انواع دریل مگنتی با متخصصین مجموعه کلینیک ابزار تماس حاصل نمایید. این مجموعه به عنوان مرکز عرضه و توزیع بهترین لوازم جانبی دریل مگنت، از جمله مراکز برخوردار از حسن شهرت در میان مشتریان صنعتی می‌باشد.

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.