لوازم یدکی

آرمیچر دریل مگنتی در کلینیک ابزار

Urgent repair of magnetic drill at clinic abzar

در تعمیرات دستگاه دریل مگنتی، آرمیچر دریل مگنتی یکی از قطعات مهم و اصلی مهم محسوب می‌شود. آرمیچر دریل مگنتی به نوعی قلب دستگاه و مهم‌ترین قطعه‌ی یدکی برای تعمیر این دریل است. آرمیچر دریل مگنت با یک سیم پیچی مستحکم به نوعی طراحی می‌شود که بتواند جریان را در بازه‌ی 160 تا 220 درجه تحمل کند.

کارکرد آرمیچر دستگاه دریل مگنتی

آرمیچر دریل مگنتی در واقع منبع تولید قدرت در دستگاه مگنت است که در صورت زیاد بودن توانش دستگاه هم از توان زیادی برخوردار خواهد بود. از قطعات آرمیچر هم می‌توان به پروانه‌ی آن اشاره کرد. در صورتی که پروانه‌ی آرمیچر بالانس نباشد باعث می‌شود که دستگاه شما به خوبی کار نکند. اگر بالانس آرمیچر به هم خورده باشد هنگام چرخیدن آرمیچر با لنگ زدن خود موجب می‌شود که آرمیچر به بالشتک سابیده شود.

از مسائلی که آرمیچر دریل را دچار مشکل می‌کند و باعث می‌شود نیازمند به تعمیر شود این مسئله است که در زمان کار با آن فشار بیش از حدی به دستگاه بیاورید. فشار زیاد ممکن است باعث شود سیم کشی آرمیچر شما به کلی بسوزد یا از نقاطی دچار سیاهی شود. آرمیچر دنده‌هایی هم روی شفت خود دارد که اگر باقی دنده‌های دستگاهتان دچار خردگی یا خرابی باشند آرمیچر هم دچار مشکل خواهد شد. در ادامه یک تعمیرگاه تخصصی که آرمیچرهای با کیفیت را از کارخانه‌ی اصلی وارد کرده و روی دستگاه شما سوار می‌کند به شما معرفی می‌کنیم.

آرمیچر از قطعات مهم و اصلی ابزارآلات صنعتی محسوب می‌شود که کلینیک ابزار خدمات سرویس و تعمیر آن را با بالاترین کیفیت ارائه می‌کند.

کلینیک ابزار

کلینیک ابزار با بیش از 20 سال سابقه هر نوع مشکلی مانند خرابی آرمیچر دریل مگنتی را با تامین قطعات با کیفیت و مرغوب به خوبی و با اطمینان رفع می‌نماید. شما اگر قصد تعمیر یا خرید هر نوع ابزارآلات صنعتی را دارید می‌توانید به سایر بخش‌های سایت ما مراجعه کنید.

برای آشنایی بیشتر با سایر قطعات یدکی دریل مگنتی، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.