لوازم یدکی

چرخ دنده دریل مگنتی در کلینیک ابزار

چرخ دنده دریل مگنتی در کلینیک ابزار

چرخ دنده دریل مگنتی جزو قطعاتی است که با از بین بردن تمرکز روی یک ناحیه باعث راحت شدن عملکرد دستگاه با نیروی کمتر می‌شود. به علت اینکه چرخ دنده یکی از قطعات مهم گیربکس دستگاه دریل مگنتی محسوب می‌شود اینکه در تعمیر دستگاه شما از چگونه چرخ دنده‌ای به عنوان لوازم یدکی استفاده می‌شود اهمیت زیادی دارد. معمولاً چرخ دنده در صورت خورد شدن، پلیسه و خورده‌هایی را درون دستگاه رها می‌کند. دلیل اینکه برخی اوقات چرخ دنده به راحتی خورد می‌شود این است که از کیفیت ساخت مناسبی برخوردار نیست. در هنگام تعمیر دریل مگنتی به خصوص اگر دستگاه شما متعلق به یک برند مطرح است، باید توجه داشته باشید که تعمیرکار شما از قطعات اورجینال جهت تعویض استفاده کند. اگر قطعاتی مانند چرخ دنده‌ها در هنگام تعویض با لوازم یدکی بی‌کیفیت جایگزین بشوند، موجب می‌شود که قطعات دیگر دستگاه که اورجینال هستند هم دچار مشکل بشوند.

کلینیک ابزار یک تعمیرگاه با سابقه است که برای تعمیر انواع مختلف چرخ دنده از لوازم یدکی باکیفیت استفاده می‌کند.

اهمیت کیفیت چرخ دنده

به دلیل حساسیت زیاد ساخت قطعاتی مانند چرخ دنده دریل مگنتی گاهی اوقات فرقی چند میلیمتری در یک چرخ دنده‌ی فیک نسبت به نسخه‌ی اصلی موجب بد کار کردن دستگاه شما خواهد شد. اکثرا چرخ دنده زمانی خورد می‌شود که دستگاه هنگام کار کردن با جسمی سخت‌تر از حدی که در توانش هست برخورد کند و در اثر برخورد شدید دنده‌های دریل روی هم بیفتند. جهت تهیه‌ی چرخ دنده‌ی دستگاه خود بهتر است به مراکزی مراجعه کنید که لوازم یدکی خودشان را مستقیماً از کارخانه‌ی اصلی تأمین می‌کنند. کیفیت لوازم یدکی باعث می‌شود که دستگاه شما با اندکی تعمیر بتواند به کیفیت یک دستگاه نو نزدیک شود.

کلینیک ابزار

کلینیک ابزار یک تعمیرگاه تخصصی است که برای تعمیر قطعات از برندهای اصلی استفاده می‌کند. شما برای آگاهی بیشتر از شرایط تعمیر دستگاهتان می‌توانید به سایر بخش‌های سایت مراجعه کنید.

برای آشنایی بیشتر با سایر قطعات یدکی دریل مگنتی، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.