لوازم یدکی

آرمیچر دریل مگنت در کلینیک ابزار

Magnetic drill's armature at clinic abzar

آرمیچر دریل مگنت در کلینیک ابزار

آرمیچر دریل مگنت یک قطعه‌ی سیم پیچی شده است که بار الکتریکی به آن متصل می‌شود و در واقع مهم‌ترین قطعه‌ی دریل مگنت به شمار میاید. این قطعه از شفت، سیم پیچی، کلکتور و… تشکیل شده است. به طور معمول دو بلبرینگ سر و ته این قطعه وصل می‌شود در صورتی که فشار بیش از حدی به آرمیچر وارد بشود احتمال اینکه آرمیچر دچار سوختگی بشود زیاد است. یکی از مشکلاتی که در زمان خراب شدن آرمیچر دستگاه پیش میاید این است که تعمیرکار شما از آرمیچرهای متفرقه استفاده کند.

آرمیچر دریل مگنت یکی از قطعات مهم این دستگاه است که کلینیک ابزار این قطعه را با بهترین کیفیت ارائه می‌کند.

 

آرمیچرهای دریل مگنت

آرمیچر قطعه‌ای است که از نیروی مغناطیسی برای انجام کار خود استفاده می‌کند. از نکاتی که در عملکرد آرمیچر دریل مگنت اهمیت زیادی دارد بالانس بودن این قطعه است. بالانس بودن آرمیچر در واقع به معنای تراز بودن وزن آرمیچر است. اگر وزن آرمیچر ناتراز باشد قطعه دچار لنگی می‌شود. لنگی آرمیچر در واقع به معنای آن است که آرمیچر در سرعت بالا به درستی کار نمی‌کند و دور یک محور ثابت نمی‌چرخد. اگر تعمیرکار دستگاه شما معتبر باشد و از یک آرمیچر اصلی استفاده کند باعث می‌شود که مشکلاتی مثل لنگی و مراجعه‌ی مجدد شما به تعمیرگاه پیش نیاید.

اگر آرمیچر دریل مگنت دچار قطعی بشود گاهی با یک قطعی گرفتن ساده مشکل آن حل می‌شود ولی اگر قطعی بیشتر باشد نیاز به تعویض آرمیچر دارید. آرمیچر دارای دنده‌هایی هم هست که اگر دچار تیزی شود ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. اگر نیاز به خرید یا تعمیر آرمیچر دریل مگنت دارید بهتر است که به یک مرکز مورد اطمینان مراجعه کنید. در ادامه یک مرکز عرضه‌ی قطعات یدکی دریل مگنت را به شما معرفی می‌کنیم.

 

کلینیک ابزار

کلینیک ابزار یکی از مراکز و تعمیرگاه‌های باسابقه‌ی بازار ابزارآلات صنعتی است. در صورت نیاز به خرید ابزار صنعتی و لوازم یدکیِ آن می‌توانید به سایر بخش‌های سایت ما مراجعه کنید.

 

برای آشنایی با بهترین مرکز خرید آرمیچر ، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.