لوازم یدکی

سیم پیچی آرمیچر دریل مگنت در کلینیک ابزار

magnetic drill armature winding at clinic abzar

سیم پیچی آرمیچر دریل مگنت در کلینیک ابزار

سیم پیچی آرمیچر دریل مگنت جزو کارهای تخصصی در تعمیر و نگهداری دریل مگنت به حساب میاید. این سیم پیچی در واقع از تعداد زیادی سیم مسی که به صورت منظم داخل همدیگر می‌پیچند ساخته می‌شود و با یک روکشی که اکثرا پنبه‌ای است پوشیده می‌شود. گاهی اوقات به جای روکش پنبه‌ای از روکشی که از جنس فایبرگلاس است هم در ساخت این بخش از آرمیچر استفاده می‌شود.

 

اهمیت کیفیت سیم پیچی آرمیچرهای دریل مگنت  

دلیل اصلی استفاده از سیم پیچی آرمیچر دریل مگنت به دو مورد کلیِ هزینه‌ی آرمیچر اصلی و کمبود آن در بازار برمی‌گردد. سیم پیچی کردن دریل‌های مگنت مزیت‌های زیادی نسبت به استفاده از آرمیچرهای متفرقه دارد. رول‌های دریل مگنت توسط نوارهای باریک پنبه­‌ای به همدیگر وصل می‌شوند. اینکه شما سیم‌پیچی آرمیچر خود را به چه تعمیرگاهی می‌سپارید تأثیر زیادی روی عمر دستگاه شما و نحوه‌ی کار کردن آن بعد از تعمیر دارد. در اکثر اوقات آرمیچر مهم‌ترین قطعه‌ی ابزار صنعتی محسوب می‌شود. اگر سیم‌پیچی آرمیچر دستگاه دریل مگنت به صورت استاندارد انجام نشود ممکن است هنگام کار مداوم دچار سوختگی دوباره بشود. در ادامه یک تعمیرگاه با سابقه که در کار سیم پیچی آرمیچرهای دریل مگنت و انواع خدمات تعمیر ابزار صنعتی سابقه‌ی زیادی دارد خدمت شما معرفی می‌کنیم.

سیم پیچی آرمیچر دریل مگنت جزو تخصصی‌ترین خدمات تعمیر به شمار میاید که ضروری است توسط تعمیرگاهی معتبر ارائه شود.

 

انواع خدمات تعمیر و فروش در کلینیک ابزار

کلینیک ابزار به دلیل استفاده از قطعات فابریک که مستقیماً از کارخانه‌ی تولید کننده‌ی اصلی وارد کشور می‌کند، نامی معتبر در تعمیرات ابزارآلات صنعتی به حساب میاید. از خدمات دیگر کلینیک ابزار فروش انواع ابزارآلات صنعتی است. در صورتی که سؤالاتی در مورد سیم پیچی آرمیچر دستگاه خود یا به طور کلی تعمیر دستگاهتان دارید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

برای آشنایی با آرمیچر دریل مگنت، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.