تعمیر پایه مگنتی

تعمیر پایه مغناطیسی در کلینیک ابزار

تعمیر پایه مغناطیسی در کلینیک ابزار

پایه مغناطیسی یک دستگاه مخصوص سوراخ‌کاری در صنعت محسوب می‌شود. پایه مغناطیسی یک دستگاه مدرن برای انجام کار با قطعات فلزی است که توسط اکثر شرکت‌های پیشرفته‌ی ابزارسازی تولید می‌شود. یکی از تولیدکنندگان پرقدرت این دستگاه شرکت متابو است. شرکت متابو مدل‌های مختلفی از این دستگاه را تولید می‌کند. البته برندهای معتبری که پایه مغناطیسی را تولید می‌کنند بسیار هستند. در ادامه به مواردی از اجزای اصلی این دستگاه می‌پردازیم. همچنین توضیحاتی در خصوص و تعمیر پایه مغناطیسی خواهیم داد.

 

اجزای مختلف دستگاه دریل مگنت

در ادامه‌ی متن تعمیر پایه مغناطیسی باید گفت که اکثرا کار تعمیرات روی چند قطعه‌ی اصلی انجام شود که در ادامه به چند مورد آنها اشاره می‌کنیم. اولین قسمت که از آن نام می‌بریم بدنه اصلی دستگاه پایه مغناطیسی است. اغلب جنس پایه دریل مگنت از نوع آلومینیومی است که بتواند استحکام لازم را هنگام کار داشته باشد. جز بعدی کلید اصلی است که جریان الکترونیکی به کلکتور آرمیچر را قطع و وصل می‌کند. قسمت بعدی دستگاه مگنت هم پایه‌ی آهنربایی آن است. پایه‌ی مگنتی باعث می‌شود که بتوانید قطعه را در جای خود مستحکم کنید. در واقع مهم‌ترین بخش دستگاه دریل مگنت همین قسمت پایه است که قابلیت خوبی به این دستگاه می‌دهد. آخرین قسمت دستگاه مگنتی هم اهرمی است که به وسیله‌ی آن دستگاه روی قطعه‌ی فلزی تنظیم می‌شود. در تعمیر هر کدام از قطعات نکته‌ی مهم این است که دستگاه خود را به یک تعمیرگاه معتبر بسپارید تا پایه مغناطیسی شما را به طور استانداردی تعمیر کند.

مجموعه‌ی کلینیک ابزار اولین و بهترین ارائه دهنده‌ی خدمات تعمیر دستگاه دریل مگنت و سایر ابزار صنعتی در ایران محسوب می‌شود.

انجام تعمیرات دستگاهتان در کلینیک ابزار

کلینیک ابزار که اولین و تنها ارائه دهنده‌ی خدمات تعمیر پایه مغناطیسی است بهترین گزینه برای سپردن دستگاه دریل مغناطیسی جهت تعمیر است. این مجموعه همکاری خوبی با شرکت‌های تولید کننده و کارگاه‌های صنعتی دارد. برای اطلاعات بیشتر به بخش‌های دیگر سایت کلینیک ابزار مراجعه کنید.

 

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات تعمیرات دریل مگنتی، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.