تعمیرات دریل مگنت

تعمیرات دریل مغناطیسی در کلینیک ابزار

تعمیرات دریل مغناطیسی در کلینیک ابزار

در این متن که در مورد تعمیرات دریل مغناطیسی است ابتدا توضیحاتی راجع به دستگاه دریل مغناطیسی می‌دهیم و سپس به مراحل تعمیر دریل مغناطیسی می‌پردازیم. نام دیگر دریل مغناطیسی دریل مگنت است که این نام‌گذاری به دلیل نقش مهم آهنربا در ساختار این دستگاه است. در واقع آهنربایی که انتهای این دستگاه نصب می‌شود باعث حفظ استحکام این دستگاه در محل سوراخکاری می‌شود. دریل مگنت کاری که پیش از این برای انجام آن نیاز به دستگاه‌های سنگین‌تر بود را به آسانی انجام می‌دهد. با وجود دستگاه مگنت که قابل حمل است نیازی به جابه‌جایی قطعه نیست.

کلینیک ابزار انواع خدمات تعمیر و فروش ابزارآلات صنعتی را با کیفیت بالا ارائه می‌دهد، این مجموعه سابقه‌ی 20 ساله در این زمینه دارد.

موارد مهم در تعمیر دریل مغناطیسی

یکی از مراحل مهم تعمیرات دریل مغناطیسی این است که تعمیرکار اجزای مختلف دستگاه دریل مگنت را در جای خودشان روی پوسته‌ی دستگاه محکم کند. اگر این عمل امکان اجرا نداشته باشد ممکن است که تعمیرکار دریل، پوسته را تعویض کند. به دلیل دقیق بودن سایزهای پوسته‌ی فابریک ضروری است که برای تعمیر از پوسته‌ای استفاده شود که فابریک خود کارخانه باشد. به دلیل محدودیت‌هایی که در واردات لوازم یدکی در ایران وجود دارد باید به این نکته که روی دستگاه شما در هنگام تعمیر، قطعه‌ی فابریک نصب شود توجه کنید. برای اینکه مطمئن باشید قطعه‌ای که روی دستگاه شما نصب شده فابریک و اورجینال است، بهتر است به تعمیرگاهی مراجعه کنید که تجربه و سابقه‌ی مناسبی داشته باشد. در ادامه به یک مرکز تعمیرگاهی که خدمات مناسبی در تعمیر و فروش لوازم یدکی ارائه می‌دهد به شما معرفی می‌کنیم.

خدمات تعمیر و فروش در کلینیک ابزار

کلینیک ابزار با سابقه‌ی طولانی که در تعمیر دریل مغناطیسی دارد، توانسته همواره رضایت مشتریان خود را داشته باشد و کار خود را توسعه‌ی بیشتری بدهد.

 

در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با سایر خدمات ما، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.