تعمیرات دریل مگنت

تعمیر دریل مگنتی در کلینیک ابزار

تعمیر دریل مگنتی در کلینیک ابزار

دریل مگنتی دارای یک سری اجزای مهم است که در صورت احتیاج به تعمیر دریل مگنتی اغلب این قطعه‌ها دچار خرابی می‌شود. دستگاه دریل مگنتی دارای یک سر مته‌ی مارپیچی است که وظیفه‌ی اصلی سوراخ‌کاری را بر عهده دارد. جنس سر مته‌ی دریل مگنت تأثیر زیادی روی عملکرد این دستگاه دارد. اگر سرمته‌ی شما دارای کیفیت مناسبی باشد عمل سوراخ کاری را به سرعت و بسیار راحت‌تر انجام می‌دهد. اگر سوراخ کاری سریع انجام بشود از ایجاد فشار روی دستگاه شما تا حد زیادی جلوگیری میشود. از مدل‌های دیگر سرمته که برای این دستگاه استفاده میشود کاتر حلقوی و انواع دیگر مته‌ها میباشد.

مزیت تعمیر دریل مگنتی

یکی از قابلیت‌های دریل مغناطیسی که در هنگام تعمیر دریل مگنتی نیاز به تعمیر و سرویس دارد موتور معکوس است. همچنین این دریل‌ها آپشن کنترل و پایش شتاب ضربه زدن را دارند. همچنین این دریل‌ها از خزینه‌ی مخروطی برخوردار هستند. شما قادر خواهید بود از خزینه‌ی مخروطی جهت فرزکاری روی میزهایی با پایه‌هایی که متقاطع هستند بهره ببرید. از مزیت‌های مهم دریل مگنتی این است که در مکان‌هایی که دور از دسترس است هم می‌شود از آن استفاده کرد. کاربر استفاده از دریل مگنتی اگر بخواهد جابه‌جایی قطعه‌ی مورد نظر خود را انجام دهد می‌تواند به راحتی با بردن دریل مگنتی به محل عمل سوراخ کاری را انجام بدهد.

کلینیک ابزار در میان ارائه دهندگان خدمات تعمیرات ابزار از جمله خدمات تعمیر دریل مگنتی با شرایط مناسب آماده به رفع خرابی دستگاه شما است.

تعمیرگاه تخصصی

اگر قصد تعمیر دریل مگنتی خود را دارید بهتر است به مجموعه‌ای اعتماد کنید تا این قطعه‌ی پر هزینه را به بهترین نحو تعمیر و سرویس نماید. کلینیک ابزار یک تعمیرگاه با سابقه و متخصص در تولید انواع ابزارآلات صنعتی است. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی کلینیک ابزار و شرایط تعمیرات ابزار خود دارید می‌توانید از سایر بخش‌های سایت ما دیدن کنید.

 

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات تعمیراتی دریل مگنت، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.