لوازم یدکی

ذغال دریل مگنت در کلینیک ابزار

ذغال دریل مگنت در کلینیک ابزار

در تعمیرات ابزار صنعتی و تعویض قطعاتی مانند ذغال دریل مگنت یکی از مسائل مهم کیفیت و اورجینال بودن قطعه است. ذغال در واقع یک قطعه است که ارتباط دو قطب مغناطیسی را با آرمیچر برقرار می‌کند. اگر خلوص ذغال در حد مناسب نباشد در واقع می‌شود گفت آن ذغال برای نصب روی دستگاه مناسب نیست. مشکل دیگری که ذغال نامرغوب برای دستگاه شما پیش میاورد خورده شدن آرمیچر دستگاه شماست. ذغال نامرغوب خطی روی کلکتور آرمیچر شما می‌اندازد که باعث می‌شود شما مجبور به تقبل هزینه‌ای بالاتر و تعویض آرمیچر بشوید. بهترین حالت این است که برای دستگاهتان ذغالی استفاده کنید که اورجینال خود شرکت تولید کننده باشد. برخی ذغال‌ها دارای فیوزی در انتهای خود هستند که باعث می‌شود در صورت تمام شدن ذغال دستگاه به صورت خودکار از کار بیفتد.

ذغال دریل مگنت در کلینیک ابزار

 

اهمیت کیفیت ذغال صنعتی

جنس ذغال دریل مگنت استفاده شده در دستگاه شما بسیار بستگی به تعمیرگاهی خواهد داشت که به آن مراجعه می‌کنید. یکی از مراکزی که ذغال صنعتی باکیفیت را برای تعمیر دستگاه مگنت استفاده می‌کند کلینیک ابزار است. جنس ذغال‌هایی که در کلینیک ابزار استفاده می‌شود از نوع آلمانی است. در بازار لوازم یدکی ابزار صنعتی و مخصوصاً در شاخه‌ی ذغال صنعتی، تولیدات کشور آلمان بهترین کیفیت را دارند. کیفیت ذغال‌های آلمانی به حدی است که با دیدن ظاهر آنها هم متوجه فرقشان نسبت به ذغال‌های متفرقه می‌شوید.

ذغال دریل مگنت در کلینیک ابزار3

جنس ذغال صنعتی دریل مگنت به دلیل ارتباط مستقیم با آرمیچر دستگاه اهمیت زیادی دارد، کلینیک ابزار از ذغال‌های آلمانی در تعمیر دستگاه‌ها استفاده می‌کند.

کلینیک ابزار

اگر نیاز به ذغال دریل مگنت برای تعمیر دستگاه خود دارید و به دنبال جنس باکیفیتی هستید، بهتر است به کلینیک ابزار مراجعه کنید. کلینیک ابزار در تعمیر دستگاه‌های خود از ذغال آلمانی استفاده می‌کند. برای تهیه‌ی سایر ابزارآلات صنعتی و لوازم یدکی می‌توانید به سایر بخش‌های سایت ما مراجعه نمایید.

برای آشنایی بیشتر با سایر لوازم یدکی دریل مگنت و تعمیرات آن، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.