لوازم یدکی

شفت دریل مگنتی در کلینیک ابزار

شفت دریل مگنتی در کلینیک ابزار

شفت دریل مگنتی، قطعه‌ای است که در سر دریل مغناطیسی قرار می‌گیرد. شفت قطعه‌ای است که از ته به چرخ دنده و از ابتدا به سه‌نظام متصل می‌شود. به دلیل کار غیر استاندارد یا بیش از حد سنگین ممکن است که شفت شما دچار تاب بشود. گاهی اوقات ممکن است شفت دستگاه در صورت خرابی با مقداری چکش‌کاری به حالت معمولی خود برگردد. شفت دستگاه دریل مگنتی بایستی از متریال خوبی برخوردار باشد زیرا سه نظام‌، بلبرینگ و یک چرخ دنده روی آن سوار می‌شود.

شفت دریل مغناطیسی

شفت دریل مغناطیسی

شفت دریل مغناطیسی

این قطعه اگر دچار شکستگی شود ممکن است تکه‌ای از آن داخل سه نظام باقی بماند. برای اینکه مشکلات بعد از خرابی شفت برای شما پیش نیاید بهتر است که هنگام خرید شفت دریل مگنتی این محصول را از یک مرکز فروش معتبر تهیه کنید. شفت دریل در واقع انرژی جنبشی که از سمت گیربکس دریافت می‌کند را به سر مته منتقل می‌کند. اگر در هنگام خرید یا تعمیر دریل مگنتی به تعمیرگاهی معتبر مراجعه نمایید خیالتان از تکرار نشدن مداوم خرابی دستگاهتان راحت خواهد بود. اگر در دستگاه شما از یک شفت نامرغوب استفاده شود ممکن است بعد از مدتی و در صورت انجام کارهای تخصصی سوراخ‌کاری شفت دستگاه دچار لنگی بشود. در ادامه یکی از مراکز مطمئن برای خرید یا تعمیر شفت دریل مگنتی را به شما معرفی می‌کنیم.

کلینیک ابزار

کلینیک ابزار یک تعمیرگاه تخصصی ابزارآلات صنعتی است که انواع خدمات تعمیر دریل مگنتی مانند فروش لوازم یدکی ابزار صنعتی را ارائه می‌کند. برای تهیه شفت دریل مگنتی از نوع اورجینال و با کیفیت می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مختلف که در سایت موجود است اقدام به خرید کنید.  به منظور خرید انواع دیگر ابزار و لوازم یدکی هم می‌توانید به بخش‌های دیگر سایت مراجعه کنید.

برای خواندن مطالب بیشتر در خصوص سایر قطعات یدکی دریل مگنتی، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

کلینیک ابزار یک مرکز تخصصی تعمیر ابزارآلات صنعتی است که خدمات فروش و تعمیر ابزار صنعتی را ارائه می‌کند.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.