لوازم یدکی

جاذغالی دریل مگنت در کلینیک ابزار

جاذغالی دریل مگنت در کلینیک ابزار

یکی از قطعات در دستگاه دریل مگنت نقش مهمی دارد جاذغالی دریل مگنت است. جاذغالی در واقع وظیفه‌ی نگهداری و برقراری ارتباط بین قسمت الکترونیکی دستگاه و کلکتور آرمیچر را بر عهده دارد. به طور کلی اگر سایز یک نوع از لوازم یدکی مانند جاذغالی با سایز اصلی این قطعه برابر نباشد دستگاه شما دچار مشکلاتی خواهد شد. اگر سایز جاذغالی غیر استاندارد باشد امکان بروز مشکلات برای سایر قطعات دستگاه شما هم وجود دارد. در ادامه بیشتر به خصوصیات این قطعه می‌پردازیم.

جاذغالی‌های دریل مگنت

اگر تعمیرکاری که تعمیر جاذغالی دریل مگنت شما را بر عهده دارد دسترسی به جاذغالی فابریک نداشته باشد ممکن است از جاذغالی غیر استاندارد برای دستگاه شما استفاده کند. به همین دلیل اهمیتی زیادی دارد که تعمیرگاهی که به آنجا مراجعه می‌کنید دسترسی به قطعات فابریک داشته باشد. قطعه‌ی جاذغالی تنوع زیادی دارد و هر نوع دستگاه یک مدل جاذغالی خاص خود را دارد. جاذغالی یک قسمت انتهایی دارد که باعث می‌شود فنر با استفاده از تکیه‌گاه آن به جلو هل داده شود. اگر جاذغالی مورد استفاده از سایز استاندارد کوچک‌تر باشد موجب می‌شود ذغال صنعتی در جاذغالی گیر کند یا حتی باعث می‌شود ذغال صنعتی خورد بشود. یکی از مراکزی که می‌توانید از آنجا جاذغالی فابریک و با کیفیت را تهیه کنید کلینیک ابزار است. کلینیک ابزار جزو تأمین کنندگان پرقدرت قطعات یدکی بازار ابزارآلات صنعتی ایران است. جاذغالی در واقع کمک میکند تا ارتباط بین قسمت مثبت و منفی دریل مگنت برقرار بشود. جاذغالی به نوعی ارتباط بین بخش الکترونیکی دستگاه و ذغال را برقرار می‌کند.

کلینیک ابزار تعمیرگاهی است که انواع قطعات یدکی برای ابزار صنعتی را با کیفیت اورجینال عرضه می‌کند.

کلینیک ابزار

اگر قصد تعمیر دستگاه خود را دارید و به لوازم یدکی ابزارآلات صنعتی نیاز دارید می‌توانید به یک مرکز باسابقه‌ی تعمیر دستگاه دریل مگنت مراجعه کنید. کلینیک ابزار سابقه‌ی بیش از 20 سال در زمینه‌ی خدمات ابزار صنعتی دارد.

 

برای خواندن مطالب بیشتر در خصوص لوازم یدکی دریل مگنت، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.