تعمیرات دریل مگنت

تعمیر دریل مغناطیسی در کلینیک ابزار

تعمیر دریل مغناطیسی در کلینیک ابزار

در این متن توضیحاتی را دربا‌ره‌ی دریل مغناطیسی و یکی از مراحل تعمیر دریل مغناطیسی خدمت شما شرح می‌دهیم. دریل مغناطیسی در واقع نام دیگر دریل مگنت است. دریل مغناطیسی یکی از ابزارهای کارآمد برای کارهایی است که انجام سوراخ کاری در آن اهمیت زیادی دارد. یکی از قطعات بسیار مهم دریل مگنتی ، موتور آن است در ادامه توضیحاتی راجع به تعمیر موتور این دستگاه به شما می‌دهیم.

تعمیر دریل‌های مغناطیسی

برای تعمیر دریل مغناطیسی به خصوص اگر احساس می‌کنید که موتور آن مشکل دارد ضروری است به مرکز تعمیرات تخصصی مراجعه کنید. اگر دستگاهتان دود کرده و زمان زیادی از تعویض نشدن آرمیچر دستگاه می‌گذرد احتمال اینکه مشکل از موتور یا همان آرمیچر دستگاه شما باشد زیاد است. به دلیل اینکه آرمیچر دستگاه به نوعی مغز دستگاه شما محسوب می‌شود استفاده از قطعات مرغوب در تعمیر آن مهم است. اگر بتوانید آرمیچر سوخته‌ی دستگاهتان را با یک آرمیچر اصلی تعویض نمایید به نوعی دستگاه شما تا درصد بالایی کاملاً نو به حساب می‌آید.

در زمانی که برای تعمیر دریل مغناطیسی مراجعه می‌کنید بهتر است اطمینان پیدا کنید که تعمیرگاه مورد نظر آرمیچر اصلی را در دسترس دارد. به دلیل کمبود و گران بودن آرمیچرهای اصلیِ ابزارآلات صنعتی برخی از تعمیرگاه‌ها از آرمیچرهای چینی استفاده می‌کنند. استفاده از آرمیچر نامرغوب در تعمیر دریل مگنتی شاید در ابتدا برای شما ارزان‌تر تمام شود اما در ادامه هزینه‌های بیشتری به شما تحمیل می‌کند. به دلیل اینکه آرمیچرهای بی‌کیفیت زمان زیادی در دستگاه شما دوام نمی‌آورند پس از مدت کمی ناچار به تعویض دوباره خواهید بود. اما آرمیچرهای اصلی به اصطلاح کارکرد عمری دارند.

تمامی مراحل تعمیر دریل مغناطیسی در کلینیک ابزار با قطعات باکیفیت و اصلی انجام می‌شود.

تعمیرگاه کلینیک ابزار

اگر برای تعمیر دریل مغناطیسی خود به دنبال یک تعمیرگاه با سابقه و با قطعات مطمئن می‌گردید بهتر است به تعمیرگاه کلینیک ابزار مراجعه کنید.

 

برای خواندن مطالب بیشتر در خصوص خرید و تعمیرات دریل مگنتی، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

 

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.