تعمیرات دریل مگنت

سیم پیچی پایه دریل در کلینیک ابزار

Magnetic drill's armature at clinic abzar

سیم پیچی پایه دریل در کلینیک ابزار

سیم پیچی پایه دریل از لحاظ تکنیکی یک رسانای برق به حساب میاید. استفاده از رسانای برق در پایه دریل به دلیل زیاد شدن توان میدان مغناطیسیِ این دستگاه است. میزان قدرت میدان مغناطیسی بستگی به تعداد دورهایی که سیم پیچ دور شفت پیچیده شده است دارد. آرمیچر با استفاده از همین میدان مغناطیسی کار می‌کند. میدان‌های مغناطیسی مختلفی که توسط این سیم‌ها ایجاد می‌شود در یک نقطه داخل سیم پیچ‌ها متمرکز می‌شوند. در ادامه توضیحاتی تخصصی در مورد مدل‌های مختلف سیم پیچی می‌دهیم.

 

مدل‌های مختلف سیم پیچی دریل مغناطیسی

سیم پیچ‌های پایه دریل کار رد و بدل انرژی الکترونیکی با انرژی مغناطیسی را انجام می‌دهد. سیم پیچ‌ها از لحاظ تخصصی به چند مدل مختلف تقسیم می‌شوند. اولین مدل این سیم پیچ‌ها سیم پیچ‌های لعابی هستند و این سیم پیچ‌ها از یک عایق لعابی روی خود بهره می‌برند. یک مدل دیگر از سیم پیچ‌ها، سیم پیچ‌های رسانایی هستند که سرپوشیده می‌باشند، این نوع از سیم پیچ‌ها یک لایه‌ی فیبر به عنوان عایق روی خود دارند. البته سیم پیچ‌هایی هم وجود دارند که ترکیبی از این دو نوع هستند. نحوه‌ی کارکرد هر نوع از این سیم پیچ‌ها با یکدیگر متفاوت است. هر مدل از سیم پیچ‌هایی که نام آنها را بردیم مخصوص یک نوع دستگاه هستند. مزایا و معایب هر نوع سیم پیچ با دیگری متفاوت است. اگر به دنبال یک تعمیرگاه مورد اطمینان برای انجام کار تعمیرات دستگاه خود هستید ادامه‌ی متن را دنبال کنید.

کلینیک ابزار سیم پیچی دستگاه شما را با کیفیتی مناسب انجام می‌دهد تا آرمیچر به کیفیت اورجینال خود برسد.

خدمات سیم پیچی کلینیک ابزار

کلینیک ابزار یک تعمیرگاه تخصصی سیم پیچی پایه دریل و انواع دیگر خدمات تعمیر ابزار صنعتی است. کلینیک ابزار تمامی استانداردهایی که در یک سیم پیچی باید انجام بشود را رعایت می‌کند و تعمیر دستگاهتان با بهترین کیفیت انجام می‌شود. مجموعه ما نخستین ارائه دهنده‌ی خدمات تعمیر پایه دریل در ایران است.

برای آشنایی با تعمیرات دریل مگنت، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‎‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.