تعمیر پایه مگنتی

تعمیر پایه مگنتی در کلینیک ابزار

fixing-magnetic-drill-stand-at-clinic-abzar

تعمیر پایه مگنتی در کلینیک ابزار

در این متن توضیحاتی در مورد تعمیر پایه مگنتی و اهمیت قطعات یدکی در تعمیرات این دستگاه ارائه می‌دهیم. پایه مگنتی یکی از ابزاری است که به شما امکان می‌دهد در جاهایی مثل فضاهای تنگ، باریک یا کوچک عمل سوراخ‌کاری را پیاده کنید. همچنین پایه مگنت این امکان را به شما می‌دهد که با دریل خود حتی در مکان‌هایی مثل زیر آب و فضاهای مرطوب کار کنید. به علت امکانات زیادی که پایه مگنت برای کاربر فراهم می‌کند از آن برای کار روی سکوهای نفتی و ریل‌های راه آهن استفاده می‌شود.

 

‌اهمیت ذغال صنعتی مرغوب در تعمیرات دریل پایه مگنت

یکی از نکاتی که برای تعمیر پایه مگنتی بسیار اهمیت دارد ذغال صنعتی است. ذغال صنعتی قطعه‌ای است که ارتباط بین بخش الکتریکی و آرمیچر را برقرار می‌کند. به دلیل اینکه آرمیچر زیر ذغال می‌چرخد و ذغال صنعتی نیز به مرور دچار خوردگی شده و مصرف می‌شود. ذغال صنعتی یک قطعه‌ی یدکی دستگاه پایه مگنت است که در کل مصرفی محسوب می‌شود. اگر در هنگام تعمیر دستگاهِ شما، شخص تعمیرکار از ذغال مرغوب استفاده نکند موجب خرابی قطعاتی دیگر در دستگاه شما می‌شود. اصلی‌ترین قطعه‌ای که در صورت مرغوب نبودن ذغال صنعتی داخل دستگاه شما آسیب می‌بیند آرمیچر است. ذغال نامرغوب باعث می‌شود خط‌هایی روی کلکتور آرمیچر بیفتد که اگر به آن رسیدگی نشود به مرور آرمیچر را از کار می‌اندازد. استفاده از ذغال نامرغوب به مرور شما را مجبور به تعویض آرمیچر و هزینه‌های بیشتر می‌کند.

تعمیر پایه مگنتی در کلینیک ابزار

تعمیرگاه کلینیک ابزار

ذغالی که در کلینیک ابزار برای تعمیر پایه‌های مگنتی به کار می‌رود از ذغال‌های اصل آلمانی است. اگر دوام دستگاهتان برای شما اهمیت زیادی دارد، استفاده از ذغال مرغوب هنگام تعمیر پایه مگنت کمک زیادی برای عمر بیشتر قطعاتی مثل آرمیچر دستگاه به شما می‌کند.

 

برای آشنا شدن با پایه دریل مگنتی بوش، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.