لوازم یدکی

قطعات دریل مگنتی در کلینیک ابزار

magnetic drill parts at clinic abzar

قطعات دریل مگنتی در کلینیک ابزار

قطعات دریل مگنتی انواع مختلفی را شامل می‌شود، در این متن یک قطعه‌ی مهم در میان قطعات این دستگاه را به شما معرفی می‌کنیم. چرخ دنده یکی از قطعاتی است که در قسمت گیربکس این دستگاه قرار می‌گیرد. کارکرد چرخ دنده این است که گشتاور تولید شده توسط آرمیچر را به سمت مته‌ی دستگاه منتقل نماید. اگر از قطعه‌ی چرخ دنده در این دستگاه استفاده نشود، دستگاه به گشتاور لازم برای چرخش نخواهد رسید.

کلینیک ابزار انواع خدمات تعمیر و فروش قطعات دریل مگنتی را با قیمت و کیفیت مناسب خدمت شما ارائه می‌دهد.

 

چرخ دنده و سایر قطعات دریل‌های مگنتی

چرخ دنده‌ی دریل مگنتی قطعه‌ای است که نیروی مکانیکی دستگاه را افزایش داده و دریل مگنتی را به قدرتی می‌رساند که بتواند سوراخ‌کاری‌های سخت را انجام دهد. به دلیل کارکرد افزایش گشتاور در چرخ دنده برای برخی دستگاه‌ها که قرار است پرقدرت‌تر باشند از دو چرخ دنده یا بیشتر استفاده می‌شود. از سایر قطعات مربوط به دریل مگنتی می‌توان به آرمیچر، بالشتک، بلبرینگ‌ها، کلید اصلی، پوسته، پایه و… اشاره کرد. هر کدام از قطعاتی که در دریل‌های مگنتی مختلف استفاده می‌شود سایزها و توان متفاوتی دارند، به همین دلیل تأمین قطعات این دستگاه‌ها در صورت خرابی اهمیت زیادی دارد. بهتر است دستگاه خود را از یک مرکز معتبر بخرید که در صورت خرابی دستگاه خود بتوانید قطعات یدکی خود را از همان مرکز تهیه کنید. در ادامه‌ی متن به یک مرکز معتبر که امکان خرید مطمئن انواع قطعات و ابزار را برای شما فراهم می‌کند اشاره می‌کنیم.

 

مجموعه‌ی کلینیک ابزار بهترین ارائه دهنده‌ی قطعات دریل مگنتی

اگر هر نوع مشکل یا سؤالی در رابطه با ابزار دارید می‌توانید با کلینیک ابزار تماس حاصل کنید تا کارشناسان کلینیک ابزار از هر لحاظ شما را راهنمایی کنند. کلینیک ابزار بهترین تأمین کننده‌ی لوازم یدکی در بازار ایران است.

 

برای خواندن مقالات بیشتر درباره سایر لوازم یدکی دریل مگنتی، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.