تعمیرات دریل مگنت

تعمیر دریل مگنت آلمانی در کلینیک ابزار

repairing German magnetic drills at clinic abzar

قطعات دریل مگنت آلمانی

در تعمیر دریل مگنت آلمانی هر نقص کوچک ممکن است مشکلات جدی‌تری را ایجاد کند. بنابراین، اصولی‌ترین نکته در تعمیر دریل مگنت‌های آلمانی توجه به تعمیرات سیستم تولید مغناطیسی آن است. در تعمیر دریل مگنت  قطعات الکتریکی و مکانیکی با ابعاد و توان متفاوت استفاده می‌شوند. بنابراین، تأمین قطعات از قبیل آرمیچر، بالشتک، بلبرینگ‌ها، کلید اصلی، پوسته، پایه و سایر اجزا برای جلوگیری از خرابی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

محصولات کشور آلمان به خاطر طراحی منحصر به فرد، تبعیت از یک استاندارد مرغوب و مدیریت جامع کیفیت و دوام واستحکامشان نیازمند استفاده از قطعات اصلی و معتبر برند آلمان می‌باشد تا کیفیت و عملکرد اصلی ابزار حفظ شود. همچنین به دلیل حساسیت بالای قطعات دریل مگنت، تعمیرات باید توسط تعمیرکاران مجرب و ماهر انجام شود. دریل مگنت‌های تولید شده با برندهای معروف بوش، بی دی اس، ایبن اشتاک، اف ای پاورتولز برای کاربران حرفه‌ای در شرکت‌های مهندسی سازه‌های سنگین صنعتی بسیار پرقدرت ظاهر شده‌اند که همگی محصولی از کشور آلمان هستند.

تعمیر دریل مگنت آلمانی در کلینیک ابزار

تعمیر دریل مگنت آلمانی با  متخصصین کلینیک ابزار

مجموعه‌ی کلینیک ابزار با بیش از ۳۰ سال تجربه به عنوان تنها مرکز تعمیرگاهی دریل مگنت‌های ایرانی و خارجی با تعهد به کیفیت و دقت، تعمیر دریل مگنت آلمانی را به عنوان یکی از خدمات اصلی خود ارائه می‌دهد. تیم متخصص و باتجربه‌ی کلینیک ابزار ضمن ارائه مشاوره رایگان، اطمینان از اصلاح کامل و عملکرد بهینه دریل مگنت آلمانی را به شما تضمین می‌کند و با بهره‌گیری از قطعات اصلی، اقدام به رفع نواقص فنی در این دریل‌ها می‌نماید. به هنوان مثال ذغال آرمیچر یکی از اجزاء مهم در دستگاه دریل مگنت است که باید به موقع تعویض شود. کلینیک ابزار از ذغال‌های اصلی آلمانی در تمام تعمیرات خود استفاده می‌کند.

 

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات کلینیک ابزار، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.