تعمیرات دریل مگنت

تعمیرات دریل مگنتی در کلینیک ابزار

تعمیرات دریل مگنتی در کلینیک ابزار

در این متن به توضیحاتی راجع به تعمیرات دریل مگنتی و کارکردهای دریل مگنتی به طور کلی می‌پردازیم. دریل مگنتی یک ابزار صنعتی پیشرفته و کاربردی است. دریل مگنتی یک قطعه است که عمل سوراخ‌کاری را هنگام کارهای تعمیراتی و کارگاهی خیلی آسان‌تر می‌کند. مگنت در زبان انگلیسی به معنای آهنربا است.

اگر تعمیرات دریل مگنتی خود را به یک تیم متخصص بسپارید، هزینه‌های سرویس و تعمیر شما هم به مراتب پایین‌ خواهد آمد.

 

دلیل اینکه به این نوع دریل، مگنتی اطلاق می‌شود این است که در پایه‌ی آن از آهنربا استفاده شده است. نوع آهنربایی که در پایه‌ی دریل مگنتی استفاده می‌شود قطعه‌ای است که وجود آن به طور دائمی و ضروری است. مگنت پایه‌ی این دریل برای برقراری ثبات هنگام سوراخ کاری است. مته‌ای که روی دریل‌های مگنتی سوار می‌شود شکلی توخالی دارد. یکی دیگر از تجهیزاتی که روی دریل مگنتی سوار می‌شود قطعه‌ای است که برای برش حلقوی استفاده می‌شود.

مته‌های دریل مگنت

یکی از فرق‌های مته‌ی دریل مگنت این است که روی سطح آن دندانه‌هایی که دارای لبه هستند ساخته شده است. دندانه‌های مورد استفاده روی مته‌ی دریل ساختار تیزی دارند تا عمل برش فلز را به راحتی انجام بدهند. نام دیگری که برای دریل مگنتی مورد استفاده است دستگاه سوراخ‌کاری مغناطیسی است. از کارهایی که می‌شود با این نوع دریل انجام داد سوراخ‌کاری با مته‌ی پیچشی یا همان ‌Twist Drilling و قلاویز زدن است. همچنین این دندانه‌ها برای عمل برقو زنی یا همان سمباده کردن و صیقل دادن قسمت داخل حفره‌های فلزی هم به کار میاید. همچنین از دیگر کارکردهایی که دریل مگنت دارد عمل خزینه زدن است که به معنای ایجاد لبه و زاویه دادن به کناره‌های حفره‌های فلزی است. در ادامه یک تعمیرگاه تخصصی انواع ابزار صنعتی از جمله دریل مگنتی را برای کسانی که به دنبال چنین محلی هستند معرفی می‌کنیم.

تعمیرات دریل مگنتی در کلینیک ابزار 3

تعمیرات انواع دریل مگنتی در کلینیک ابزار

اگر برای تعمیرات دریل مگنت خود نیاز به مجموعه‌ای دارید که با خیال راحت تعمیرات دریل خود را به آنها بسپارید یکی از گزینه‌هایی که می‌تواند به شما برای تعمیر و سرویس دستگاهتان کمک تعمیرگاه کلینیک ابزار است. کلینیک ابزار تعمیرات دریل مگنتی را با بالاترین استاندارد انجام می‌دهد.

برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات تعمیر دریل مگنتی، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.